USKupi ID #7248Trgovac autodijelova / administrator baza podataka

Oglas postavio/la: Almir Slivac | Mjesto: Home Office / Bihac | Datum objavljivanja oglasa: 18-09-2016 19:33:38 | 307 puta prikazano
*Novo*

Opis posla:

Zanima li te rad na dinamičnim projektima u
autoindustriji ? Voliš li sportska automobila ? Uvijek nastojiš pronaći
najbolje moguće rješenje za zadatak na kojem radiš? Onda si osoba kakvu
tražimo.

Postani dio našeg tima kao:

Trgovac autodijelova / administrator baza podataka
(m/z) \"home office\"

Praćenje, izlaganje i upoznavanje novih artikala.
Održavanje reda i urednosti na nasoj online stranici / webshop.

Ulsovi:

- obnavljanje,kreiranje i
testiranje sačuvanih podataka autodijelovima

- raspoloživost,
obezbeđivanje maksimalne raspoloživosti podataka

- analiza postojećih podataka sa aspekta njihove
učinkovitosti

- aodeliranje i optimizacija podataka

- projektiranje razvoja baza podataka kao nadopune
postojećim aplikacijama

- pružanje projektantske
potpore krajnjim korisnicima baza podataka

- stalno dijeljenje znanja
i stečenih iskustava kroz cijelu organizaciju

Uvjeti:

Trazimo osobu s neposrednim iskustvom u ulozi s neposrednim iskustvom u ulozi trgovac autodijelova / administrator baza
podataka. Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na poslovima ili
mladim osobama 18-25 god. sto zelje pocetak u zaposljenu putem prakse.

Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata
svakako očekujemo:

- veliki interes za autodijelova

- izkustvo na ms
office (Excel) i racunaru

- izkustvo u
automobile ili dijelove bilo bi od prednost

- Njemacki jezik bio bi od prednost

- želju i sposobnost za učenje i
istraživanje

- spremnosti rad od kuce sa racunarom

Šta nudimo:

Nudimo ti priliku za uspjeh u jednoj od vodećih
kompanjija sto prodaje dijelova za sportska automobila. Mogućnost za učenje i
razvoj vještina kroz sudjelovanje na velikim projektima

autoTECH je mjesto na kojem možeš pokazati svoje
sposobnosti, iskazivati i razmjenjivati svoja mišljenja s kolegama, razvijati
se i graditi svoju karijeru u auto industriji.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Regija Republika Srpska / Unsko-sanski kanton

Uz biografije slati
obavezno i SLIKU.

Sve prijave možete SAMO slati putem opcije E MAIL

info@autotech.ba

„autoTECH“ je internationalna kompanija koja proizvodi auto dijelova za
automobila motorsporta

O prodavaču

Ime: Almir Slivac

Telefon: 065660846

Lokacija: Unsko-sanski, Home Office / Bihac

Ponudite odmah (0 ponuda)

KM

Kontaktirajte vlasnika oglasa

Koliko je 50 + 5?

Ostavite komentar za ovaj proizvod (Comments)