USKupi ID #7827Posao administrator baza podataka (m/z) \\\"home office\"

Oglas postavio/la: M. Saric | Mjesto: Krajina | Datum objavljivanja oglasa: 11-07-2017 17:10:55 | 88 puta prikazano
*Novo*

Opis posla:

Zanima li te rad na dinamičnim
projektima u autoindustriji ? Voliš li sportska automobila ? Uvijek nastojiš
pronaći najbolje moguće rješenje za zadatak na kojem radiš? Onda si osoba kakvu
tražimo.

Postani dio našeg tima kao:

administrator
baza podataka (m/z) \\\"home office\"

Praćenje,
izlaganje i upoznavanje novih artikala. Održavanje reda i urednosti na nasoj
online database.

Ulsovi:

obnavljanje,kreiranje i testiranje sačuvanih podataka autodijelovima

raspoloživost, obezbeđivanje maksimalne raspoloživosti podataka

analiza postojećih podataka sa aspekta njihove učinkovitosti

optimizacija podataka

projektiranje razvoja baza podataka kao nadopune postojećim aplikacijama

pružanje projektantske potpore krajnjim korisnicima baza podataka

- stalno
dijeljenje znanja i stečenih iskustava kroz cijelu organizaciju

Uvjeti:

Trazimo
osobu s neposrednim iskustvom u ulozi s neposrednim iskustvom u ulozi
administrator baza podataka. Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na
poslovima ili mladim osobama 18-25 god. sto zelje pocetak u zaposljenu putem
prakse.

Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata svakako očekujemo:

- veliki interes za autodijelova

izkustvo na ms office (Excel) i racunaru

izkustvo u automobile ili dijelove bilo bi od prednost

- Njemacki jezik bio bi od
prednost

- želju i sposobnost za učenje i
istraživanje

- spremnosti rad od kuce sa
racunarom

Šta nudimo:

Nudimo ti priliku za uspjeh u
jednoj od vodećih kompanjija sto prodaje dijelova za sportska automobila.
Mogućnost za učenje i razvoj vještina kroz sudjelovanje na velikim projektima

autoTECH je mjesto na kojem
možeš pokazati svoje sposobnosti, iskazivati i razmjenjivati svoja mišljenja s
kolegama, razvijati se i graditi svoju karijeru u auto industriji.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni
radni odnos

Regija Republika Srpska /
Unsko-sanski kanton

Uz
biografije slati obavezno i SLIKU.

Sve prijave možete SAMO slati putem opcije E MAIL

info@autotech.ba

„autoTECH“ je internationalna kompanija koja proizvodi auto dijelova za
automobila motorsporta

O prodavaču

Ime: M. Saric

Lokacija: Unsko-sanski, Krajina

Ponudite odmah (1 ponuda)

KM

Ponude
Alma600 KM21-07-2017

Kontaktirajte vlasnika oglasa

Koliko je 50 + 5?

Ostavite komentar za ovaj proizvod (Comments)