USKupi ID #7198Trgovac Online Dijelova Sportska Automobila

Oglas postavio/la: H.Saric | Mjesto: Bihac | Datum objavljivanja oglasa: 23-08-2016 16:28:34 | 322 puta prikazano
*Novo*

Opis posla:

Zanima li te rad na dinamičnim projektima u autoindustriji ? Voliš li sportska automobila ? Uvijek nastojiš pronaći najbolje moguće rješenje za zadatak na kojem radiš? Onda si osoba kakvu tražimo.

Postani dio našeg tima kao:

Trgovac autodijelova / administrator baza podataka (m/z) \"home office\"

Praćenje, izlaganje i upoznavanje novih artikala. Održavanje reda i urednosti na nasoj online stranici / webshop.

Ulsovi:

- obnavljanje,kreiranje i testiranje sačuvanih podataka autodijelovima

- raspoloživost, obezbeđivanje maksimalne raspoloživosti podataka

- analiza postojećih podataka sa aspekta njihove učinkovitosti

- aodeliranje i optimizacija podataka

- projektiranje razvoja baza podataka kao nadopune postojećim aplikacijama

- pružanje projektantske potpore krajnjim korisnicima baza podataka

- stalno dijeljenje znanja i stečenih iskustava kroz cijelu organizaciju

Uvjeti:

Trazimo osobu s neposrednim iskustvom u ulozi s neposrednim iskustvom u ulozi trgovac autodijelova / administrator baza podataka. Prednost dajemo osobama s ranijim iskustvom na poslovima ili mladim osobama 18-25 god. sto zelje pocetak u zaposljenu putem prakse.

Za uspjeh u ovoj ulozi, od kandidata svakako očekujemo:

- veliki interes za autodijelova

- izkustvo na ms office (Excel) i racunaru

- izkustvo u automobile ili dijelove bilo bi od prednost

- Njemacki jezik bio bi od prednost

- želju i sposobnost za učenje i istraživanje

- spremnosti rad od kuce sa racunarom

Šta nudimo:

Nudimo ti priliku za uspjeh u jednoj od vodećih kompanjija sto prodaje dijelova za sportska automobila. Mogućnost za učenje i razvoj vještina kroz sudjelovanje na velikim projektima

autoTECH je mjesto na kojem možeš pokazati svoje sposobnosti, iskazivati i razmjenjivati svoja mišljenja s kolegama, razvijati se i graditi svoju karijeru u auto industriji.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Regija Republika Srpska / Unsko-sanski kanton

Uz biografije slati obavezno i SLIKU.

Sve prijave možete SAMO slati putem opcije E MAIL

info@autotech.ba

„autoTECH“ je internationalna kompanija koja proizvodi auto dijelova za automobila motorsporta

O prodavaču

Ime: H.Saric

Telefon: -

Lokacija: Unsko-sanski, Bihac

Ponudite odmah (0 ponuda)

KM

Kontaktirajte vlasnika oglasa

Koliko je 38 + 1?

Ostavite komentar za ovaj proizvod (Comments)